| Χωρητικότητα μπαταρίας | 12V-6AH |
|---|---|
| Γωνία κάστερ | 25° |
| Ακτίνα στροφής (μ.) | 2,8 |
| Απόσταση από το έδαφος (χιλιοστά) | 135 mm |
| Βάρος πλήρως υγρών | 211 kg |
| Διαστάσεις (Μήκος x Πλάτος x Υψος) (χλστ) | 2.140 x 790 x 1.085 mm |
| Ίχνος (χλστ) | 98 mm |
| Κατανάλωση καυσίμου (λίτρα/χλμ) | 5,9/100 |
| Μεταξόνιο (χλστ) | 1455 mm |
| Τύπος πλαισίου | Ατσάλινο,διπλού στύλου, τύπου διαμάντι |
| Ύψος σέλας (χλστ) | 809 mm |
| Χωρητικότητα ρεζερβουάρ καυσίμου (λίτρα) | 17 l |
| Τροφοδοσία | Ηλ. ψεκασμός PGM-FI |
|---|---|
| Σχέση συμπίεσης | 11,7:1 |
| Τύπος | υγρόψυκτος, 4-χρονος 16-βάλβιδος παράλληλος τετρακύλινδρος DOHC |
| Μίζα | Ηλεκτρική |
| Διάμετρος & Διαδρομή (χλστ) | 76 x 55.1 mm |
| Διάμετρος γκαζιού (χλστ) | - |
| Εκπομπές CO2 (γρ/χλμ) | 136 |
| Κυβισμός (cc) | 1000 |
| Μέγιστη ισχύς KW (PS) / στροφές | 11,6 (152)/11.000 |
| Μέγιστη ροπή (Nm/στροφές) | 104/9.000 |
| Χωρητικότητα λαδιού (λίτρα) | 3,5 |
| Τύπος συμπλέκτη | Υγρός πολύδισκος ολίσθησης/υποβοήθησης (Cam Assist & Slipper) |
|---|---|
| Λειτουργία συμπλέκτη | Ντίζα |
| Τελική Μετάδοση | O-ring αλυσίδα |
| Κιβώτιο ταχυτήτων | 6 ταχύτητες |
| Τύπος μετάδοσης | Μηχανικό |
| Quick Shifter | Προαιρετικό Αξεσουάρ |
| ABS System | 2κάναλο |
|---|---|
| Φρένα Εμπρός | Διπλός δίσκος 310mm x 4mm με ακτινικές δαγκάνες τεσσάρων εμβόλων Nissin |
| Φρένα Πίσω | Μονός δίσκος 240mm x 5mm με δαγκάνα μονού εμβόλου |
| Ανάρτηση Εμπρός | Πιρούνια Showa 41 mm SFF-BP USD |
| Ανάρτηση Πίσω | Prolink mono με ρυθμιστή προφόρτισης επτά σταδίων, κοίλο ψαλίδι αλουμινίου |
| Εμπρός ελαστικό | 120/70ZR17 M/C |
| Διαστάσεις Εμπρός Ελαστικού | 120/70-ZR17M/C (Bridgestone Battlax Hypersport S22F/ Dunlop Sportmaxx Roadsport 2) |
| Πίσω ελαστικό | 180/55ZR17 M/C |
| Διαστάσεις Πίσω Ελαστικού | 180/55-ZR17M/C (Bridgestone Battlax Hypersport S22F/ Dunlop Sportmaxx Roadsport 2) |
| Τροχός Εμπρός | 17M/C x MT3.50 Χυτό αλουμίνιο πολλαπλών ακτίνων |
| Τροχός Πίσω | 17M/C x MT5.50 Χυτό αλουμίνιο πολλαπλών ακτίνων |
| 12v Socket | ΝΑΙ |
|---|---|
| Προβολέας | LED |
| Πίνακας οργάνων | Οθόνη TFT 5' πολλαπλών ενδείξεων με προσαρμόσιμη διάταξη |
| Πίσω φως | LED |
| Φώτα ημέρας | - |
| Φώτα στροφής | - |
| Συνδεσιμότητα | Honda RoadSync |
| Πρίζα | NAI |
| Αυτόματη απενεργοποίηση φλας | - |
| Cruise Control | - |
| Ειδοποίηση φρεναρίσματος έκτακτης ανάγης | NAI |
| Ασφάλεια | - |