| Χωρητικότητα μπαταρίας | 12V-11AH |
|---|---|
| Γωνία κάστερ | 27° |
| Ακτίνα στροφής (μ.) | 3 |
| Απόσταση από το έδαφος (χιλιοστά) | 145 mm |
| Βάρος πλήρως υγρών | 214 kg |
| Διαστάσεις (Μήκος x Πλάτος x Υψος) (χλστ) | 2.210 x 846 x 1.330 mm |
| Ίχνος (χλστ) | 110 mm |
| Κατανάλωση καυσίμου (λίτρα/χλμ) | 3,5/100 |
| Μεταξόνιο (χλστ) | 1530 mm |
| Τύπος πλαισίου | Ατσάλινο, σωληνωτό |
| Ύψος σέλας (χλστ) | 802 mm |
| Χωρητικότητα ρεζερβουάρ καυσίμου (λίτρα) | 14,1 l |
| Τροφοδοσία | Ηλ. ψεκασμός PGM-FI |
|---|---|
| Σχέση συμπίεσης | 10,7:1 |
| Τύπος | Υγρόψυκτος 4-χρονος 1ΕΕΚ 8-βάλβιδος 2-κύλινδρος |
| Μίζα | Ηλεκτρική |
| Διάμετρος & Διαδρομή (χλστ) | 77 x 80 mm |
| Διάμετρος γκαζιού (χλστ) | - |
| Εκπομπές CO2 (γρ/χλμ) | 82 |
| Κυβισμός (cc) | 745 |
| Μέγιστη ισχύς KW (PS) / στροφές | 43,1 (58) / 6.750 |
| Μέγιστη ροπή (Nm/στροφές) | 69 / 4.750 |
| Χωρητικότητα λαδιού (λίτρα) | 4 |
| Τύπος συμπλέκτη | Υγρός πολύδισκος |
|---|---|
| Λειτουργία συμπλέκτη | Ντίζα |
| Τελική Μετάδοση | Αλυσίδα |
| Κιβώτιο ταχυτήτων | 6 ταχύτητες |
| Τύπος μετάδοσης | Μηχανικό/DCT |
| Quick Shifter | - |
| ABS System | 2-κάναλο ABS |
|---|---|
| Φρένα Εμπρός | Δύο δισκόφρενα 296mm με ακτινικές δαγκάνες 2 εμβόλων |
| Φρένα Πίσω | Δισκόφρενο 240mm με δαγκάνα 1-εμβόλου |
| Ανάρτηση Εμπρός | 41 mm τηλεσκοπικό πιρούνι, διαδρομή 120 mm |
| Ανάρτηση Πίσω | 41 mm τηλεσκοπικό πιρούνι, διαδρομή 120 mm |
| Εμπρός ελαστικό | - |
| Διαστάσεις Εμπρός Ελαστικού | 120/70-ZR17M/C (58W) |
| Πίσω ελαστικό | - |
| Διαστάσεις Πίσω Ελαστικού | 160/60-ZR17M/C (69W) |
| Τροχός Εμπρός | Ακτινωτή ζάντα 3x3 17M/C x MT3.50 |
| Τροχός Πίσω | Ακτινωτή ζάντα 3x3 17M/C x MT4.50 |
| 12v Socket | - |
|---|---|
| Προβολέας | LED |
| Πίνακας οργάνων | Ψηφιακό ταχύμετρο, στροφόμετρο με μπάρες, ρολόι, ένδειξη καυσίμου με μπάρες, δύο χιλιομετρητές, ένδειξη σχέσης κιβωτίου.Στιγμιαία και μέση κατανάλωση καυσίμου και προειδοποιητική λυχνία θερμοκρασίας ψυκτικού |
| Πίσω φως | LED |
| Φώτα ημέρας | - |
| Φώτα στροφής | - |
| Συνδεσιμότητα | - |
| Πρίζα | - |
| Αυτόματη απενεργοποίηση φλας | - |
| Cruise Control | - |
| Ειδοποίηση φρεναρίσματος έκτακτης ανάγης | - |
| Ασφάλεια | HISS |