| Χωρητικότητα μπαταρίας | AGM 12V 6.3AH |
|---|---|
| Γωνία κάστερ | 27° |
| Ακτίνα στροφής (μ.) | 2,4 |
| Απόσταση από το έδαφος (χιλιοστά) | 168 mm |
| Βάρος πλήρως υγρών | 178 kg |
| Διαστάσεις (Μήκος x Πλάτος x Υψος) (χλστ) | 2.175 x 790 x 1.100 mm |
| Ίχνος (χλστ) | 120 mm |
| Κατανάλωση καυσίμου (λίτρα/χλμ) | 2.5/100 |
| Μεταξόνιο (χλστ) | 1440 mm |
| Τύπος πλαισίου | Ατσάλινο |
| Ύψος σέλας (χλστ) | 800 mm |
| Χωρητικότητα ρεζερβουάρ καυσίμου (λίτρα) | 15 l |
| Τροφοδοσία | Ηλ. ψεκασμός PGM-FI |
|---|---|
| Σχέση συμπίεσης | 9.5:1 |
| Τύπος | Αερόψυκτος, 4-χρόνος,2-βάλβιδος, OHC μονοκύλινδρος |
| Μίζα | Ηλεκτρική |
| Διάμετρος & Διαδρομή (χλστ) | 70 x 90,5 mm |
| Διάμετρος γκαζιού (χλστ) | - |
| Εκπομπές CO2 (γρ/χλμ) | 57 |
| Κυβισμός (cc) | 348 |
| Μέγιστη ισχύς KW (PS) / στροφές | 15,5 (21)/5.500 |
| Μέγιστη ροπή (Nm/στροφές) | 29/3.000 |
| Χωρητικότητα λαδιού (λίτρα) | 2,5 |
| Τύπος συμπλέκτη | Υγρός πολύδισκος, Μονόδρομος, Ολίσθησης/Υποβοήθησης (Assist/slipper) |
|---|---|
| Λειτουργία συμπλέκτη | Ντίζα |
| Τελική Μετάδοση | O-ring αλυσίδα |
| Κιβώτιο ταχυτήτων | 5 ταχύτητες |
| Τύπος μετάδοσης | Manual |
| Quick Shifter | - |
| ABS System | 2-κάναλο |
|---|---|
| Φρένα Εμπρός | Δαγκάνα φρένων δύο εμβόλων, μονός δίσκος 310 mm |
| Φρένα Πίσω | Δαγκάνα μονού εμβόλου, μονός δίσκος 240 mm |
| Ανάρτηση Εμπρός | Tηλεσκοπικό πιρούνι, διαδρομή 106 χλστ |
| Ανάρτηση Πίσω | Διπλό αμορτισέρ, διαδρομή 120 χλστ |
| Εμπρός ελαστικό | 100/90R19 M/C (57H) |
| Διαστάσεις Εμπρός Ελαστικού | - |
| Πίσω ελαστικό | 150/70R17 M/C (69H) |
| Διαστάσεις Πίσω Ελαστικού | - |
| Τροχός Εμπρός | 19M/C X MT2.50 Χυτό αλουμίνιο, πολλαπλά μπράτσα |
| Τροχός Πίσω | 17M/C X MT4.00 Χυτό αλουμίνιο, πολλαπλά μπράτσα |
| 12v Socket | - |
|---|---|
| Προβολέας | LED |
| Πίνακας οργάνων | LCD |
| Πίσω φως | LED |
| Φώτα ημέρας | - |
| Φώτα στροφής | - |
| Συνδεσιμότητα | - |
| Πρίζα | - |
| Αυτόματη απενεργοποίηση φλας | - |
| Cruise Control | - |
| Ειδοποίηση φρεναρίσματος έκτακτης ανάγης | NAI |
| Ασφάλεια | - |