| Χωρητικότητα μπαταρίας | 12V 7 Ah |
|---|---|
| Γωνία κάστερ | 27° |
| Ακτίνα στροφής (μ.) | 2,8 |
| Απόσταση από το έδαφος (χιλιοστά) | 155 mm |
| Βάρος πλήρως υγρών | 192 kg |
| Διαστάσεις (Μήκος x Πλάτος x Υψος) (χλστ) | 2.175 x 830 x 1.135 mm |
| Ίχνος (χλστ) | 108 mm |
| Κατανάλωση καυσίμου (λίτρα/χλμ) | 3.6/100 |
| Μεταξόνιο (χλστ) | 1485 mm |
| Τύπος πλαισίου | Ατσάλινο,τύπου διαμάντι |
| Ύψος σέλας (χλστ) | 790 mm |
| Χωρητικότητα ρεζερβουάρ καυσίμου (λίτρα) | 12 l |
| Τροφοδοσία | Ηλ. ψεκασμός PGM-FI |
|---|---|
| Σχέση συμπίεσης | 10.7:1 |
| Τύπος | Υγρόψυκτος 4χρονος, 4 βαλβίδας DOHC παράλληλος δικύλινδρος |
| Μίζα | Ηλεκτρική |
| Διάμετρος & Διαδρομή (χλστ) | 67 x 66,8 mm |
| Διάμετρος γκαζιού (χλστ) | - |
| Εκπομπές CO2 (γρ/χλμ) | 84 |
| Κυβισμός (cc) | 471 |
| Μέγιστη ισχύς KW (PS) / στροφές | 34,3 (46,2)/8.500 |
| Μέγιστη ροπή (Nm/στροφές) | 43,3/6.250 |
| Χωρητικότητα λαδιού (λίτρα) | 3,2 |
| Τύπος συμπλέκτη | Υγρός πολύδισκος, Μονόδρομος, Ολίσθησης/Υποβοήθησης (Assist/slipper) |
|---|---|
| Λειτουργία συμπλέκτη | Ντίζα |
| Τελική Μετάδοση | O-ring αλυσίδα |
| Κιβώτιο ταχυτήτων | 6 ταχύτητες |
| Τύπος μετάδοσης | Manual |
| Quick Shifter | - |
| ABS System | 2-κάναλο |
|---|---|
| Φρένα Εμπρός | Μονός δίσκος 310 mm, δαγκάνες διπλού εμβόλου |
| Φρένα Πίσω | Μονός δίσκος 240mm, μονοπίστονη δαγκάνα |
| Ανάρτηση Εμπρός | Τηλεσκοπικό πιρούνι 41mm, διαδρομή 150mm |
| Ανάρτηση Πίσω | Διπλό αμορτισέρ με ψαλίδι 45 mm , ρύθμιση προφόρτισης πέντε βαθμίδων |
| Εμπρός ελαστικό | 110/80R19M/C 59H |
| Διαστάσεις Εμπρός Ελαστικού | 150/70R17M/C 69H |
| Πίσω ελαστικό | - |
| Διαστάσεις Πίσω Ελαστικού | - |
| Τροχός Εμπρός | Χυτό αλουμίνιο |
| Τροχός Πίσω | Χυτό αλουμίνιο |
| 12v Socket | Προεραιτικό |
|---|---|
| Προβολέας | LED |
| Πίνακας οργάνων | LCD με ταχύμετρο, διπλούς χιλιομετρητές, δείκτη στάθμης και κατανάλωσης καυσίμου, ρολόι, θέση σχέσης, ένδειξη ανεβάσματος ταχύτητας |
| Πίσω φως | LED |
| Φώτα ημέρας | - |
| Φώτα στροφής | - |
| Συνδεσιμότητα | - |
| Πρίζα | - |
| Αυτόματη απενεργοποίηση φλας | - |
| Cruise Control | - |
| Ειδοποίηση φρεναρίσματος έκτακτης ανάγης | NAI |
| Ασφάλεια | HISS |